Agronom-consultant (Chișinău, Briceni, Cahul,Florești)

Описание вакансии:

Agronom-consultant (Chișinău, Briceni, Cahul, Florești)

Cerințe:

- Studii superioare în agricultură
- Permis de conducere cat. ”B”;
- Un avantaj va constitui experiența într-o pozitie similară.
- Persoana ordonată, activă, punctuală, onestă.
- Abilități de lucru în echipă.

Responsabilităţi:

- Identificarea şi stabilirea relaţiilor cu producătorii agricoli din R.Moldova
- Participarea activă la elaborarea planului de vânzări a mijloacelor de producţie comercializate.
- Acordarea sprijinului tehnic şi de consultanţă în domeniul agricol fermierilor pentru a spori vânzările de mijloace de producţie comercializate.
- Întocmirea dărilor de seamă săptamînale.

Oferim:

- Ocuparea oficială a forței de muncă.
- Salariu la standart european.
- Deplasări, seminare peste hotare pentru perfecționare la producătorii de pesticide și fertilizanți (partenerii Imexagro).
- Automobil de serviciu și număr de telefon corporativ.
Experiența în vânzări în domeniul distribuției de inputuri agricole va constitui un avantaj, deasemenea și o bază de clienți activi va fi un avantaj care va influența pozitiv remunerarea și condițiile de lucru.

Telefon:

068 88 87 49  Macari Vasile (Chișinău);

062 00 18 80  Lupu Viorel (Briceni);

069 28 28 56  Iancev Grigori (Cahul);

062 00 18 94  Cebotari Marin (Florești).

E-mail: info@imexagro.md